Статья для журнала

Статья для журнала

Позняк Діана - сертифікований консультант зі слінгоносіння, мама трьох дітей, є членом ліги асоціації слінгоконсультантів, пройшла базовий курс навчання в німецькій школі слінгоносіння Trageschule. Проводить лекції  та майстер-класи в школах по підготовці вагітних. Засновник ТМ Di Sling.

Мене звуть Діана. Я мати трьох найкращих у світі діточок. А ще я сертифікованій консультант зі слінгоносіння. Протягом п’яти років дуже багато часу присвячую темі слінгів: вивчаю, аналізую, консультую та навчаю. За цей час я зрозуміла, що більшість матусь опікуються преш за все своєю дитиною, а саме безпекою та комфортом, коли носять її на ручках, при цьому геть забувають про себе. Біль у спині та руках, змучений вигляд стають нормою. І я дуже розумію кожну таку маму, яка у будь-яку мить готова підхопити дитину на ручки та пригорнути до себе, даючи тепло і ласку, які життєво необхідні кожному малюку – і хай увесь світ зупиниться і почекає, так як моя дитина потребує моєї ласки та відчує захист і відпочинок від всіх  накопичених емоцій.

Розумію, бо трійка своїх, як то кажуть, з рук не спускала. Тому, розмірковуючи, як я можу допомогти батькам, дійшла висновку, що треба створити таку переноску, яка була б найперше та найважливіше безпечна для малюка, враховуючи всі фізіологічні етапи розвитку дитини, але при цьому зручна та комфортна й для батьків.

Так я почала розробляти слінг с регулюванням для дітей з народження та до 1,5 – 2 рочків. Цей процес був дуже довгий. Враховувались кожні сантиметри та міліметри, підбирались необхідні матеріали та фурнітура. Коли слінг досяг бажаного результату, то був відправлений мною на тестування, в якому прийняли участь всі бажаючі мами з всієї України. Кожна ділилась своїми враженнями та відгуками. Дякувати Богові, слінг прийняли! Він завоював довіру! Так і був створений остаточний варіант слінгу, де враховувались всі зауваження та побажання.

Тепер ми маємо готову переноску, яка називається «Шарфовий май-слінг з регулюванням» Di Sling.

Його особливість в тому, що він простий і зручний у використанні. Його можна використовувати, як альтернативу слінг-шарфу. Слінг підходе для дітей з народження та до 1,5 – 2 рочки. Він повністю регулюється під маму та її дитину.

Перевага такого слінгу в тому, що він створений з спеціальної шарфової (слінгової) тканини, яка тягнеться тільки по діагоналі й виготовляється с 100% бавовни. Анатомічний крій май-слінгу дає можливість дитині знаходитись в ній у фізіологічному положенні.

Дитина не сидить на попі. Тканина слінга рівномірно притягує дитя до мама, так ніби вона, обіймаючи, тримає її на руках.

При народженні дитина ще не має сформовані вигин (лордози і кіфози) і тому хребет має форму рівномірної дуги. Слінг забезпечує правильне фізіологічне положення незміцнілого хребта дитини, а тазостегнові суглоби знаходяться в «М-позиції» і таким чином забезпечується профілактика дисплазії.

Я дуже люблю свою справу та отримую велике задоволення від того, що можу бути корисною іншим, що можу хоч чимось допомогти молодим матусям в нелегкий період виховання малюка і вони могли б по справжньому насолодитися материнством.
C любов'ю до Вас, Діана Позняк.

×
×
×
×
×
×
×