Отзывы

Май-слинг Wave Фиолетовый
Наша любовь ♥️ Качество, комфорт и удобства 10+ Сделано с душой
16.03.2020Ольга
Эрго-рюкзак Di Sling Adapted Blue Diamond
Приобрела данный эрго-рюкзак недавно. Сразу хочу отметить хорошее качество, практичность, и что не маловажно- безопасность! Всё продумано до мелочей.Отдельное спасибо за быстрое обслуживание и видео инструктаж на сайте.
17.01.2020Оксана
Эрго-рюкзак Di Sling Adapted Black
Наскільки же він чудовий ❤️ Це наша друга річ від Діани. Я дуже щаслива що колись випадково натрапила на ДіСлінг. Тепер просто не уявляю як бути без. М"якенький, зручний, нічого ніде не давить. А чорний колір дуже елегантно виглядає. Я дуже задоволена. А ще підтримка Діани онлайн майже 24/24 безцінна. І швидкість відправки-доставки мометальна. Дуже дякую за такий чудовий сервіс з дуже маленькою ціною.
13.01.2020Наталя
Май-слинг Wave Малиновый
Дякую Діані за турботу і вироби <3. Хто вагається стосовно носіння дитини н̶а̶ ̶р̶у̶ч̶к̶а̶х̶ в слінгу чи рюкзаку: не марнуйте час! Це спрощує суттєво побут, покращує стосунки з малям, додає психоемоційного комфорту у підсумку. DiSling точно highly recommended не лише за якість виробів і сервіс - насамперед за близькість до чуйних батьків.
30.12.2019Nadiia
Слингонакидка серая зимняя
Спасибо большое за классную накидку! Очень удобная и теплая, малышу нравится! Решила купить именно слингонакидку, т.к. можно носить в любой верхней одежде, плюс ей может пользоваться и папа! Цвет очень приятнвй, скорее серо-голубой.
11.12.2019Анна
Накладки для сосания на лямки переноски Di Sling (цена за пару)
Накладки классные. такие же мягкие. И рюкзак стирать не нужно постоянно. Вещь дельная.
29.11.2019Оксана
Эрго-рюкзак Di Sling Adapted Purple
Рюкзак просто чудесный, очень мягкая шарфовая ткань, приятная. А расцветка вообще слов нет. Очень мне нравится. Дочка сидеть в этом рюкзаке согласилась. Очень продуманная конструкция, пояс не давит на косточки бедер, удобная регулировка соединения двух лямок сзади. А то что можно носить не сидячих детей, так это вообще сказка. Благодарю вас за такое чудо!
29.11.2019Оксана
Эрго-рюкзак Di Sling Toddler Серый
У захваті. Брали для бутузика, який ще не ходить. На момент купівлі вже мали 12 кг і 77 см зросту, зараз добираємося до 14 і вже перевалили за 80 см. В 11 місяців. Більшість ерго нам від початку були малі, але не цей. Тут навіть з запасом) Доня охоче сидить, рюкзак гарно тримає. Дуже зручний пояс та накладка на спину, купа ременів, утяжок, тож можна зафіксувати на дорослому будь-якої комплекції. Носимо і я (60 кг), і наш тато (100 кг). Звичайно дитина в ньому не перетворюється на пушинку, але з носінням на руках - це небо і земля) годину-півтори я ношу спокійно, далі можна перепочити і знов у путь)). Тим більше бажано давати дитинці порухатись після 40-60 хв носіння. Колір універсальний. Дякую!
20.11.2019Тетяна
Эрго-рюкзак Di Sling Toddler Серый
Это чудо,а не рюкзак!!! Все продумано до мелочей!!! Удобный,спина в кайфе!!! Это наш 4й,и есть с чем сравнить!!! Когда меряла,сын откащался вылазить)))) вобщем я в восторге и в огромной благодврности к создателям!!! В этом рюкзаке вся любовь к маме и ребенку!!!! Благодарю!!!!!
07.11.2019Мария
Эрго-рюкзак Di Sling Toddler Черный
Купила для дочери 2.2, в последнее время не хотела сидеть в коляске, а хотела только на руках. У нас был эрго-рюкзак другой марки, но от него у меня болела спина и было тяжело носить, но теперь я понимаю по чему, он был уже маленький. Купили эрго - рюкзак тоддлер и это чуда, как только первый раз одела влюбилась, дочка сидит в нем с удовольствием, её вес почти не чувствуется, спина не болит, столько разных пресоблений для удобства. Спасибо огромное!!! С удовольствием всем рекамендую.
02.11.2019Анна
Слингонакидка черная деми
Накидка просто супер! Легка, тепла, обіймаюча. Дитина в майже 2 роки поміщається без проблем. Я дуже задоволена!
16.10.2019Марія
Эрго-рюкзак Di Sling Adapted Коралловый
Зручний! Красивий! Якщо треба по хаті зробити якусь роботу то саджу дитину в слінг і роблю. Дитині подобається, і мені теж. Треба піти в магазин, дитину в слінг і пішла. Дуже вдячна за такий девайс, реально звільняє руки мамі. Всі защіпки працюють, і ще він є безпечним бо має такі резинки, якщо би часом розщіпилося то резинки стримать і не дадуть дитині впасти.
16.10.2019Юлія
Май-слинг Paisley Серый
Очень довольны им, прекрасный слинг, малышка практически сразу засыпает
16.10.2019Алона
Эрго-рюкзак Di Sling Adapted Sapphire
Носили малюка з 2-ох місяців (5кг). У нас була проблема з коляскою - навідріз відмовлявся їздити у ній. Можна було гуляти лише коли заколисали вдома і положили тихенько в коляску. Якщо прокинувся, то бігли додому, бо кричав на увесь двір. Завдяки адапту Disling навчилися гуляти і солодко засинати в слінгу біля мами. Тепер коляска на балконі припадає порохом. А адапт незамінна річ. Все дуже зручно і легко.
30.09.2019Леся
Эрго-рюкзак Di Sling Adapted Sapphire
Дуже класна річ, коли дитина ще не сидить, але хоче пізнавати світ не тільки лежачи на спині. Спочатку думала, що буде важко призвичаїтися, але на першій ж прогулянці синові сподобалося. Тепер будемо розглядати не тільки небо)
07.09.2019Марія
×
×
×
×
×
×
×